O FIRME AJKrby, s.r.o.

»AJKrby, s.r.o. Komárno, je špecializovaná kamenná, aj elektronická maloobchodná predajňa na predaj alternatívnej vykurovacej techniky a paliva do nej. Predávame kachle, krbové kachle, krbové vložky, aj teplovodné, kotle teplovodné splynovacie, kotle na drevo a aj na pelety, uhlie a obilie, ďalej peletové a štiepkové teplovzdušné agregáty na výrobu vykurovacieho vzduchu, na vysušovanie stavieb, na vykurovanie hál, dielní, kostolov a pod. V ponuke máme aj zložený komínový systém s keramickými vložkami na odvod všetkých druhov spalín do trvalého teplotného zaťaženia 600°C, vo veľmi dobrých cenách.

Naša hlavná činnosť sa zameriava na predaj a autorizovaný servis teplovodných kotlov a generátorov na výrobu vykurovacieho vzduchu na biomasu: pelety, drevnú štiepku, piliny a obilie. Nami dodávané kotle veľmi dobre spaľujú aj také palivo, akým je odpad pri sušení obilnín a kukurice. Z odpadu pri sušení sa dá vyrobiť teplo, ktoré je veľmi lacné. Týmto odpadom sa dá vykurovať sušička, alebo aj hospodárske a obytné budovy.

Zastupujeme hlavne firmy : OPOP.cz, Dalessandro.it a Maga.sk
Na tieto výrobky máme aj sklad náhradných dielov a tým sú prípadné opravy promptne, väčšinou do 24 hodín vykonané.

» Naši partneri
Sme regionálnym zástupcom firiem: THORMA Fiľakovo (SK), Kobok(SK) JØTUL Nórsko, BANADOR (CZ) , B.H.INDUSTRIE (FR),DOVRE /Nórsko), SICALOR (IT), EXTRAFLAME (IT), FERLUX (ESP) EDILKAMIN (IT), MAGA SK),
ROJEK a OPOP (CZ), Dalessandro (IT), ...

» Istota nákupu
U nami predávaného sortimentu je samozrejmosťou vysoká kvalita, špičkové remeselné prevedenie a prijateľná cena. Na všetky nami predávané výrobky poskytujeme minimálne dvojročnú záruku, na vybrané výrobky päť a desaťročnú záruku!

» Pomoc a poradenstvo
Poskytujeme odborné poradenstvo pri výpočte potrebného vykurovacieho výkonu, pri projekcii a realizácii rozvodov vykurovacieho vzduchu. Poskytujeme rozvoz produktov na adresu kupujúceho, ustavenie a zapojenie zariadení do komínov, zabezpečujeme odbornú servisnú činnosť pre výrobky www.OPOP.cz , www.caldaiedalessandro.it a www.magasro.sk aj mimo záručné opravy.

» Ďalšie služby
Vyrábame na mieru a montujeme krbové dvierka s ovládaním spaľovacieho vzduchu do otvorených krbov, čím sa výrazne zlepší ich účinnosť, protipožiarna bezpečnosť ako aj ekonomické využitie paliva. Na mieru vyrábame aj zvýšené liatinové rošty do krbov s plochým ohnišťom. Dodávame doplnky na stavbu krbov: dymovody oceľové aj nerezové, režeme žiaruvzdorné sklo na mieru, komponenty na rozvod vykurovacieho vzduchu, špeciálne krbové ventilátory a žiaruvzdorný stavebný a izolačný materiál, lepidlá a krbárske omietky.

Ďalej predávame čistiace prostriedky na čistenie krbového skla, podkladové kalené sklá pod krbové kachle, podpaľovače a palivo do krbov: veľmi kvalitné drevné brikety a drevné pelety , ako aj novinku na trhu palív: kanadské polená, s dobou horenia až 2,5 hodiny a výhrevnosťou až 33,3 MJ / 1,45 kg.