Servis

Spoločnosť A-J Krby poskytuje odborné poradenstvo pri výpočte potrebného vykurovacieho výkonu, pri projekcii a realizácii rozvodov ÚK. Poskytujeme rozvoz produktov na adresu kupujúceho, ustavenie a zapojenie zariadení do komínov. Zabezpečujeme odbornú servisnú činnosť pre výrobky OPOP , D'alessandro a MAGA a aj mimo záručné opravy u nás zakúpených zariadení.

OPOP

Firma OPOP vznikla v roku 1994, ako nástupnícka organizácia bývalého štátneho podniku. Súčasná tvár firmy naviazala na bohatú, viac ako 40 ročnú tradíciu, a v dnešnej dobe sa radí medzi popredných českých výrobcov v odbore.

Základným výrobným programom OPOP bola a je výroba oceľových kotlov na tuhé palivá do výkonu 50 kW. V roku 1996 dosiahla takmer 30%-ný podiel na trhu ČR v oceľových kotloch na tuhé palivá. V roku 1999 uviedla na trh inovované kachle LK 100 (ohrev teplej vody na tuhé palivá), v roku 2001 kachle na tuhé palivá LT 8 a LT 8 lux pre lokálne vykurovanie, a v roku 2004 uviedla na trh krbové kachle. V roku 2005 začala úspešnú spoluprácu s dánskou firmou vo výrobe automatických peletových kotlov. V roku 2008 začala s výrobou splynovacích kotlov na drevo. Od roku 2010 vyrábajú aj liatinové kotle "UNI".
» navštíviť stránku OPOP

D'Alessandro

Firma D'Alessandro Termomeccanica vyrába vykurovacie zariadenia na spaľovanie biomasy už viac ako 30 rokov, vždy so zreteľom na minimálny negatívny vplyv na životné prostredie. Výrobky vynikajú dizajnom a modernými technologickými riešeniami, ktoré sú výsledkom technologického výskumu alternatívnych riešení vykurovania.
Produkty D'Alessandro Termomeccanica ponúkajú špecifické riešenia tak pre domácnosti, ako aj pre poľnohospodársky, továrenský či zootechnický sektor. Kúriť v kotloch tejto spoločnosti pritom môžete pevným palivom, biomasou pochádzajúcou z dreva, peletami orechovými a mandľovými škrupinami, drevnou štiepkou, či hoblinami a pilinami. Použiteľné palivá teda predstavujú široký výber z množstva obnoviteľných energetických zdrojov a garantujú značné zníženie dopadov na životné prostredie.
» navštíviť stránku D'Alessandro